Series
Ratings
94
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0- Running ManRated ★ 2.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.5- Heart Signal Season 3Rated ★ 4.0