Series
Ratings
52- The Art of SarahRated ★ 3.0
- The Price of ConfessionRated ★ 3.5
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
- A Man on the Inside Season 1Rated ★ 3.5
- You and Everything ElseRated ★ 4.0
- Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
- The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5
- Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
- The Black Sheep GameRated ★ 3.0
- KarmaRated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 3.5- Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5
- The WhirlwindRated ★ 3.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- 더 인플루언서Rated ★ 3.5
- The 8 ShowRated ★ 2.5
365: Repeat the YearRated ★ 3.5- The Devil's PlanRated ★ 3.5