Series
Ratings
202
Warm and CozyRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
MaskRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5- Rude Miss Young Ae Season 12Rated ★ 4.0
- Mother's GardenRated ★ 3.0
My Secret HotelRated ★ 3.5- Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 4.0
Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 3.5
The Night WatchmanRated ★ 3.0
Medical Top TeamRated ★ 3.0
TemptationRated ★ 3.0
Princess Ja MyungRated ★ 2.5
Yeon GaesomunRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 3.0
One Well-Raised DaughterRated ★ 3.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 2.5
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 4.0