Series
Ratings
68
Ruler of Your Own WorldRated ★ 0.5
A Love So BeautifulRated ★ 3.0- Crime SceneRated ★ 3.0
- Crime Scene 3Rated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5- Crime SceneRated ★ 3.5
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.0
Thank YouRated ★ 4.0- The LandRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 2.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.0
Tamra IslandRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 2.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 2.5
The Princess's ManRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
49 DaysRated ★ 3.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.5