Series
Ratings
21
Hur JunRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
The Lost RoomRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5