Series
Ratings
136- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Still 17Rated ★ 2.5
Mr. QueenRated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 1.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.5