Series
Ratings
16- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
- Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 1.5
- The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 1.5
High KickRated ★ 3.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 2.0
Your Lie in AprilRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
MistyRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5