Series
Ratings
109
ChernobylRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
HumansRated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0- Banana Actually Season 2Rated ★ 4.5
Banana Actually Season 1Rated ★ 5.0- 72 Seconds Season 3Rated ★ 4.5
- 72 Seconds Season 2Rated ★ 4.5
- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0