Series
Ratings
80
Tomorrow's CantabileRated ★ 0.5- Old Miss DiaryRated ★ 3.5
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0- Kuk HeeRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Big ThingRated ★ 2.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Tamra IslandRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
The Three MusketeersRated ★ 5.0
Birth of a BeautyRated ★ 4.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 2.0