Series
Ratings
155- Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 1.0
- 5minstealer: A pledge to godRated ★ 1.0
Gintama. - Silver Soul ArcRated ★ 0.5
Lovers in PragueRated ★ 0.5
Children of NobodyRated ★ 1.0- SuitsRated ★ 1.0
The Princess's ManRated ★ 1.0- Miss TrotRated ★ 1.0
UnnaturalRated ★ 1.0- Sherlock UncoveredRated ★ 1.0
- Good PeopleRated ★ 1.0
- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 1.0
Gintama.: Silver Soul Arc 2Rated ★ 0.5
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 0.5
Men on a MissionRated ★ 1.0
She Was PrettyRated ★ 1.0
Doctor PrisonerRated ★ 1.0
Can We Get Married?Rated ★ 1.0
Suspicious PartnerRated ★ 1.0
DoctorsRated ★ 1.0