Series
Ratings
145- First LoveRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.5- You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 5.0
- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.0
- How Do You Play?Rated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.0- Joy of ConversationRated ★ 5.0
- Hahaha MeongmeongineRated ★ 4.0
- Narco-SaintsRated ★ 3.5
Black BirdRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0- Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.0- Inspector KooRated ★ 3.0
ArgonRated ★ 3.5- Haha Ha NyangineRated ★ 5.0
- Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Money Heist Season 5Rated ★ 3.5- The Silent SeaRated ★ 3.0