Series
Ratings
18- Pyramid GameRated ★ 3.0
- BargainRated ★ 3.5
- Mask GirlRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5- Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
- The Glory Part 2Rated ★ 3.5
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
The Penthouse Season 3Rated ★ 2.0
The PenthouseRated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5- Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0