Series
Ratings
153
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
LiveRated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 5.0
Black KnightRated ★ 4.5
A Korean OdysseyRated ★ 5.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Mad DogRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0- The Sound of Your HeartRated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.5
Apgujeong Midnight SunRated ★ 4.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 5.0- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.5- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 5.0
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 5.0