Series
Ratings
40
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
Tomorrow with YouRated ★ 3.5
Sgt. FrogRated ★ 4.5
Love Live! School Idol ProjectRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
My Love Eun DongRated ★ 4.0- Mystic TV: SurpriseRated ★ 4.5
My FamilyRated ★ 4.5
BonobonoRated ★ 4.5
Wang's FamilyRated ★ 3.0
Magical Circle Guru GuruRated ★ 4.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 4.0
- Village Survival, the EightRated ★ 4.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 4.0
Love Alarm Season 2Rated ★ 2.0
Love AlarmRated ★ 4.5- Produce 48Rated ★ 3.5
- Produce 101Rated ★ 3.5
Produce X 101Rated ★ 4.5- Produce 101 Season 2Rated ★ 5.0