Titles you rated
Good PartnerRated ★ 4.5- The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0- Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
LiveRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Into the White NightRated ★ 4.5
Bloody MondayRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0