Titles you rated
A Touch of SpiceRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
SaltRated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0