Titles you rated
- Love NaggersRated ★ 4.0
- Love NaggersRated ★ 4.0
- Love NaggersRated ★ 4.0
Beating AgainRated ★ 4.0- Phantom SingerRated ★ 5.0
- Heart Signal Season 3Rated ★ 4.0
- Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
- Camping ClubRated ★ 4.5

Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
YouRated ★ 4.0
YouRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Love O2ORated ★ 4.5- Meteor GardenRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
Familiar WifeRated ★ 3.5