Movies
Ratings
77
There's Something About MaryRated ★ 2.0
While You Were SleepingRated ★ 0.5
Hello, SchoolgirlRated ★ 0.5
French KissRated ★ 3.0
MaudieRated ★ 1.0
Friends with BenefitsRated ★ 1.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
No ReservationsRated ★ 1.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 0.5
You've Got MailRated ★ 3.0
Nobody Loves MeRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 2.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 0.5
Architecture 101Rated ★ 2.0
Magic in the MoonlightRated ★ 4.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 0.5
Leap YearRated ★ 1.0
Will You Be ThereRated ★ 2.0
What Women WantRated ★ 3.0