Series
Ratings
222
SpartacusRated ★ 4.0
Kimcheed Radish CubesRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5- Yes, SirRated ★ 3.5
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Invincible Lee Pyung KangRated ★ 3.0
Yellow HandkerchiefRated ★ 3.0
Stock FlowerRated ★ 3.0
Age of WarriorsRated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.0- Angel's KissRated ★ 4.0
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 3.5
Ad MadnessRated ★ 3.0
Shining DaysRated ★ 3.0- A Bluebird Has ItRated ★ 3.0
Paper CraneRated ★ 3.5
Tree of HeavenRated ★ 4.0