Titles you rated
Heaven Official's BlessingRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 5.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 2.0- Heart Signal Season 1Rated ★ 1.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 2.0
Personal TasteRated ★ 2.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 2.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 2.0
Hotaru no HikariRated ★ 1.5
GleeRated ★ 2.0
Modern FamilyRated ★ 2.0
GleeRated ★ 2.0
LostRated ★ 2.0
Modern FamilyRated ★ 2.0
The NewsroomRated ★ 2.0
The NewsroomRated ★ 2.0
LostRated ★ 2.0
SkinsRated ★ 2.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 2.0