Series
Ratings
112- My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 5.0
- 아따맘마 미방영분Rated ★ 3.0
- 아따맘마 리마스터Rated ★ 3.0
- 아따맘마 Part 2Rated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
- EBS DocuprimeRated ★ 5.0
- Project Runway Season 18Rated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0- Delicious GuysRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 3.0- Red Riding Hood ChachaRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Empress MyeongseongRated ★ 0.5