Series
Ratings
115
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5- Lucky LouieRated ★ 4.0
- Bread BarbershopRated ★ 4.0
- Bread BarbershopRated ★ 4.0
- Steel Troops Season 1Rated ★ 0.5
Toy SoldiersRated ★ 2.0
Damn Good CompanyRated ★ 3.5- 또봇V 갤럭시웨폰 4호의 비밀Rated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 2.0- TobotRated ★ 3.0
- TobotRated ★ 3.0
- Eyes of DawnRated ★ 4.0
- Gourmet Road 4Rated ★ 2.5