Movies
Ratings
110
RedRated ★ 2.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
HitchRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 2.0
TakenRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.0- Blood RainRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 3.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Mr. SocratesRated ★ 2.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0