Titles you rated
AkiraRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 5.0
Dark WaterRated ★ 4.0
Fly Me to the SaitamaRated ★ 0.5
JokerRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
InfernoRated ★ 4.0
Trick The Movie: Last StageRated ★ 1.0
ConfessionsRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 0.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 3.5
A Clockwork OrangeRated ★ 5.0
Kamikaze GirlsRated ★ 2.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 3.0
Suite DreamsRated ★ 2.5
Maiko Haaaan!!!Rated ★ 1.5
Thermae Romae IIRated ★ 1.5
On Your MarkRated ★ 4.0