Series
Ratings
37
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5- My NameRated ★ 3.5
- Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
- D.P. Season 2Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0- Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
- Narco-SaintsRated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5