Series
Ratings
15
IRISRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.0
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5