Movies
Ratings
123
Begin AgainRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 0.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
Coyote UglyRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0