Titles you rated
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
- Although I Am Not a HeroRated ★ 2.5
Diary of a ProsecutorRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0- RevenantRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.5- Goodbye EarthRated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Hijack Season 1Rated ★ 3.5
Alice, the Final WeaponRated ★ 2.5- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
- The BequeathedRated ★ 2.0
- Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.0
- Sweet Home Season 2Rated ★ 2.0
VigilanteRated ★ 2.0- Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
- Blue Eye SamuraiRated ★ 3.5
The Rising of The Shield HeroRated ★ 2.0