Series
Ratings
177- AdolescenceRated ★ 3.0
- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
- Genie, Make a WishRated ★ 1.0
- You and Everything ElseRated ★ 3.0
- Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
- Mercy for NoneRated ★ 1.0
- Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 1.0
- The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
- Resident PlaybookRated ★ 2.0
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
- Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
- Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 2.5- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 2.5
House of CardsRated ★ 4.0- Daily Dose of SunshineRated ★ 3.0