Titles you rated
- House of GuinnessRated ★ 4.5
- Wednesday Season 2Rated ★ 5.0
- Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
- Life on Our PlanetRated ★ 3.5
- Our OceansRated ★ 5.0
- Arcane Season 2Rated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- A Shop for KillersRated ★ 4.0
- Queen of TearsRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0- Narco-SaintsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The One Day Destruction Entered the Front Door of My HouseRated ★ 3.0
HawkeyeRated ★ 3.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 2.5