Series
Ratings
83
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.0- DevsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
Strangers From HellRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 4.5- DraculaRated ★ 3.5
GodlessRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5