Series
Ratings
16
ChernobylRated ★ 5.0
The ExorcistRated ★ 3.5
Something in the RainRated ★ 3.0
Anne of Green GablesRated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 2.0
The Walking DeadRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 1.0