Series
Ratings
100- Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5
- Never Have I Ever Season 4Rated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0- Heartbreak High Season 1Rated ★ 3.5
- Narco-SaintsRated ★ 4.0
- UncoupledRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 4.5
Some Day or One DayRated ★ 4.5
Still 17Rated ★ 4.5- My Holo LoveRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Search: WWWRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5