Series
Ratings
847- Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
- The Art of SarahRated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 2.5
YoungerRated ★ 3.0- YoungerRated ★ 3.0
YoungerRated ★ 3.0
YoungerRated ★ 3.0
Older SisterRated ★ 2.5- Nobody Wants This Season 2Rated ★ 3.0
- Emily in Paris Season 5Rated ★ 3.0
- Love Is Blind: ItalyRated ★ 3.0
- Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
- Be Passionately in LoveRated ★ 3.0
- Would You Marry Me?Rated ★ 3.0