Titles you rated
The Lost RoomRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 3.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5