Series
Ratings
47- Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 4.5
- LTNSRated ★ 4.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
EXchange Season 2Rated ★ 5.0- Narco-SaintsRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 5.0- March of the Ants Season 2Rated ★ 5.0
- Hellbound Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0- Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
- Heart Signal Season 3Rated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Family's FormRated ★ 5.0
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.5