Titles you rated
- Poker FaceRated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- Shop of the LampRated ★ 3.5
- CoyoteRated ★ 3.5
- The SympathizerRated ★ 4.5
- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
- Mask GirlRated ★ 3.5
- Beef Season 1Rated ★ 5.0
- BargainRated ★ 4.0
- Narco-SaintsRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 3.5- MessiahRated ★ 4.0
- Narcos: MexicoRated ★ 4.0
- Narcos: MexicoRated ★ 3.5
HomelandRated ★ 3.5
HomelandRated ★ 4.0
HomelandRated ★ 4.0
Homeland Season 1Rated ★ 4.0- Space ForceRated ★ 2.5