Series
Ratings
50- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
- Mercy for NoneRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 3.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.5- 어른 김장하Rated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Pachinko Season 2Rated ★ 3.5- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5- D.P. Season 2Rated ★ 3.5
- Doctor ChaRated ★ 4.5
- The Glory Part 2Rated ★ 3.5
- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0- UncleRated ★ 3.5
- Inventing AnnaRated ★ 3.0