Series
Ratings
168
Better Call SaulRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0- D.P. Season 2Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
- My Perfect StrangerRated ★ 5.0
Good PartnerRated ★ 3.5