Series
Ratings
11
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0- Romance is a Bonus BookRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0- The Outstanding WomanRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
DEATH NOTERated ★ 4.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.5