Movies
Ratings
1567- No Other ChoiceRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.0- The MatchRated ★ 3.0

Troll FactoryRated ★ 3.5- UprisingRated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 2.5
FirefightersRated ★ 2.0- HarbinRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 2.0
WickedRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 3.0- Officer Black BeltRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5- I, The ExecutionerRated ★ 3.0
- The Desperate ChaseRated ★ 1.5
- PilotRated ★ 3.5