Titles you rated
- Dear HongrangRated ★ 2.5
- The Glory Part 2Rated ★ 3.5
- Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 2.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.0
You Drive Me CrazyRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5- Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
The Sound of MagicRated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 3.5
You're My PetRated ★ 1.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Lovers in PragueRated ★ 3.0
The Great DoctorRated ★ 2.5
Smile AgainRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 2.5