Series
Ratings
55- The Price of ConfessionRated ★ 3.5
- TriggerRated ★ 1.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
The GuestRated ★ 4.0- Narco-SaintsRated ★ 4.0
- The WhirlwindRated ★ 4.0
- D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5- A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Lupin Season 1Rated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
StartupRated ★ 2.0
NarcosRated ★ 4.5