Movies
Ratings
852- The People UpstairsRated ★ 0.5
One Battle After AnotherRated ★ 1.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
NoiseRated ★ 1.5- No Other ChoiceRated ★ 3.0
- The UglyRated ★ 3.5
- Murder ReportRated ★ 2.0
Roman HolidayRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
- Omniscient ReaderRated ★ 1.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
Final Destination 2Rated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 1.0
28 Days LaterRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 3.0
SwiriRated ★ 3.5- The Platform 2Rated ★ 1.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5