Series
Ratings
45
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.0
BLOOD-CRated ★ 3.5
18 AgainRated ★ 4.0- Juvenile JusticeRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
CitrusRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5