Series
Ratings
81- Shop of the LampRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 5.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5- DoubtRated ★ 4.5
- Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
MovingRated ★ 5.0
Youth of MayRated ★ 5.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
- D.P. Season 2Rated ★ 3.0
- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
- Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0

Be MelodramaticRated ★ 5.0- Next in FashionRated ★ 5.0
- The Glory Part 2Rated ★ 5.0