Series
Ratings
75
Chainsaw ManRated ★ 2.5
Gintama. - Slip ArcRated ★ 3.5
My Favorite FlowerRated ★ 3.0- D.P. Season 2Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 3.5
I'm Taking the Day OffRated ★ 3.0
Dr. STORKSRated ★ 2.0
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 3.5
おっさんずラブ SPRated ★ 2.5
Gintama': EnchousenRated ★ 3.5
Gintama°Rated ★ 3.5
Gintama.Rated ★ 4.0- LIGHTHOUSERated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- The BoyfriendRated ★ 3.0
- Terrace House: Boys & Girls in the City Part 2Rated ★ 4.0
- Terrace House: Opening New DoorsRated ★ 3.5
- Terrace House: Aloha StateRated ★ 3.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 2.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0