Series
Ratings
129
TrickRated ★ 2.5
Good Day for Gag MangaRated ★ 3.5
Fate/stay nightRated ★ 2.5
SlayersRated ★ 4.5
Kill la KillRated ★ 2.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 3.5
Legal High 2Rated ★ 3.0
Lunch QueenRated ★ 0.5
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 3.5
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 2.5
Ranma 1/2Rated ★ 2.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 2.5
Digimon AdventureRated ★ 3.5
K-ON!Rated ★ 0.5
Mob Psycho 100Rated ★ 2.0
Tokyo GhoulRated ★ 2.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0