Series
Ratings
35
Sherlock: Untold StoriesRated ★ 3.0- EBS Space SympathyRated ★ 4.5
Hikaru no GoRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0- Movie RoomRated ★ 4.5
- Knowledge Channel eRated ★ 3.5
Men on a MissionRated ★ 1.5
Partners for JusticeRated ★ 5.0
Partners for JusticeRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Tears of the DragonRated ★ 4.5
GTO: Great Teacher OnizukaRated ★ 3.5
Phoenix Wright: Ace AttorneyRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 2.5
CSI: MiamiRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 0.5- Delicious GuysRated ★ 3.0
Empire of GoldRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0