Series
Ratings
17
Couple or TroubleRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0- Witch HuntRated ★ 3.0
Men on a MissionRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0